home > E-shop > Inzulínové jehly > Inzulínová jehla MTE Universal 29G - 0,33 x 12mm

Inzulínová jehla MTE Universal 29G - 0,33 x 12mm

KategorieInzulínové jehly ZnačkaMTE spol. s.r.o. Dostupnost skladem
265 Kč (219 Kč bez DPH)
Koupit

Bezpečné a snadné použití se všemi běžně dostupnými pery výrobců Novo Nordisk, Sanofi-Aventis, Eli-Lilly, Ypsomed, Owen Mumford a BD.

Jehly se skládají z oboustranné jehly umístěné ve středu plastového uzávěru se závitem. Plastový uzávěr se našroubuje na adaptér inzulínového pera čímž jeden konec jehly perforuje uzávěr zásobníku inzulínu umístěný v inzulínovém peru. Druhý konec jehly je připraven pro vpich do těla pacienta. Jehly se označují dle délky a průměru jehly.

Jehly MTE Universal jsou technologickým výrobkem nové generace určeným pro aplikaci inzulínu prostřednictvím inzulínových per. Speciální konstrukce závitu jehel MTE Universal v kombinaci s ochranným víčkem umožňuje snadné a bezpečné nasazení jehličky na všechny běžně používané typy inzulínových per. Silikonová povrchová vrstva jehličky spolu s atraumaticky hladkou fasetou zajišťuje téměř nevnímatelný vpich. Inzulínové jehly MTE Universal jsou vyráběny v Německu a splňují nejpřísnější kriteria legislativy SRN, ČR a EU. Svojí kvalitou se řadí mezi nejlepší inzulínové jehly na světovém trhu.