home > E-shop > Pouzdra na inzulín > Termoizolační pouzdro pro inzulínová pera

Termoizolační pouzdro pro inzulínová pera

KategoriePouzdra na inzulín ZnačkaSportigo s.r.o. Dostupnost skladem
200 Kč (165 Kč bez DPH)
Koupit
Inzulín by neměl být v žádném případě skladován při teplotě vyšší jak 30°C. Ideální teplota je 2 až 8 °C. V létě, např. v dopravních zácpách či na výletech v zemích s teplým podnebím, bylo doposud velmi obtížné uchovat inzulín v dostatečném chladu.

Inzulinová pera jsou nepostradatelnou pomůckou, kterou někdy musí použít i ti, co běžně používají inzulinovou pumpu. Tyto situace nastávají především při sportu či outdoorových aktivitách. V každé situaci je třeba peru věnovat patřičnou péči a v případě venkovních aktivit a sportu toto platí obzvlášť. Je třeba jej chránit před nárazy, prachem a přechovávat jej v optimální teplotě. Právě s ohledem na tyto požadavky, je vhodné mít toto pouzdro na inzulin.

Pouzdro je vyrobeno z pevného a pružného tvrzeného plastu, který pero ochrání před nárazy či jiným poškozením. Je vybaveno termoizolační vložkou, která udržuje konstantní teplotu. Ačkoli jsou venku teplotní podmínky proměnlivé, pero v pouzdře odolá mrazu i horku. Díky pružným poutkům budete mít uvnitř vždy vše uspořádáno a vše bude na svém místě. Na boku má ještě pouzdro praktickou kapsičku na drobnosti a doplňky.

Pouzdro má decentní design a je tím pádem vhodné jak pro muže tak i pro ženy. Je velmi skladné a odolné, takže jej můžete nosit v kabelce i batohu či školní tašce. Je vynikající při sportech, na dovolenou, do školy, na výlety či služební cesty. Svou pomůcku budete mít neustále při sobě, v bezpečí a diskrétně.

Rozměr: 20,5 x 10,5 x 4cm
Materiál:tvrzený plast