home > E-shop > Kosmetika > Bioderma > Bioderma Sensibio Forte krém (40ml)

Bioderma Sensibio Forte krém (40ml)

KategorieBioderma ZnačkaBioderma Laboratories Dostupnost skladem
450 Kč (372 Kč bez DPH)
Koupit
Bioderma Sensibio Forte je kombinovaný přípravek určený k ošetřování zánětlivé, červenající a vysoce citlivé kůže. Účinné látky rostlinného původu - glycyrrhetiniková kyselina a rhamnosa mají výrazný protizánětlivý a imunomodulační efekt. Další účinné složky jako vitamín E a fytosteroly karité a canola maji restrukturační a hydratační účinek a napomáhají obnovit porušenou ochrannou kožní bariéru a snižují množství volných radikálů. Speciální krémový základ přípravku s obsahem lysinu snižuje transepidermální ztrátu vody (TEWL).

Bioderma Sensibio Fortepokožku hydratuje, rychle proniká do hloubi pokožky bez mastných reziduí na povrchu a je výborně snášen. Neobsahuje parfém a nemá komedogenní vlastnosti.

Použití:
Zklidňující a hydratační přípravek pro reaktivní, vysoce citlivou, zánětlivou a červenající kůži ve spojení s/nebo mezi specifickou léčbou. Jako preventivní prostředek k ošetřování suché, netolerantní a vysoce citlivé kůže na obličeji i na těle. Je vhodný pro zklidnění podrážděné kůže různého původu např. po chemickém nebo mechanickém podráždění (zčervenání po holení, po depilaci, po peelingu, v místech tření textílií atd.). Obzvláště vhodný pro zklidnění podrážděné kůže po opalování. Může být používán u batolat, dětí i dospělých.

Návod na použití:
Bioderma Sensibio Forte aplikujte 2-3 krát denně na očištěnou a suchou kůži. Může být používán u dospělých, dětí i kojenců. Pozn.: jakmile zhoršení vymizí používat pro každodenní péči Sensibio krém nebo Sensibio D.S. krém.