home > E-shop > Potravní doplňky > Dialevel (30 tablet) - doplněk stravy

Dialevel (30 tablet) - doplněk stravy

KategoriePotravní doplňky ZnačkaWalmark Dostupnost skladem
181 Kč (157 Kč bez DPH)
Koupit

Přípravek je určen diabetikům a osobám s poruchou glukózové tolerance. Jeho užívání se doporučuje také u osob s nadváhou při redukci tělesné hmotnosti.

Jednou ze základních účinných látek je kyselina alfa-lipoová, která má ochranný vliv na nervovou tkáň a také silné antioxidační účinky. Je velmi vhodná při diabetické neuropatii, která postihuje vysoké procento diabetiků a nejčastěji se projevuje bolestmi, pocitem neklidu a mravenčení nohou.

Tento účinek vhodně doplňuje extrakt skořice a organicky vázaný chróm. Extrakt skořice pomáhá plynule udržovat hladinu cukru v krvi bez nežádoucích výkyvů a zároveň příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Chróm pak je nezbytný pro správnou činnost inzulínu a zejména u diabetiků je důležité jeho zvýšený přísun formou doplňků stravy.

 

Složení 1 tablety:
Kyselina alfa-lipoová 200,0 mg
Skořice (Cinnamomum cassia) extrakt 18:1 (ekviv. 1000 mg/1 tbl.) 55,6 mg
Chrom 60,0 µg

Dávkování:
1-2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.