home > E-shop > Potravní doplňky > Proenzi 3 Plus (180 tablet) - doplněk stravy

Proenzi 3 Plus (180 tablet) - doplněk stravy

KategoriePotravní doplňky ZnačkaWalmark Dostupnost skaldem
660 Kč (574 Kč bez DPH)
Koupit

Proenzi 3 obsahuje trojkombinaci velmi účinných látek při bolestech kloubů - glukosamin sulfát + chondroitin sulfát + Lignisul MSM. Glukosamin sulfát slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. Chondroitin sulfát je základní stavební látkou mezibuněčné hmoty chrupavky. Lignisul MSM je důležitý pro tvorbu kolagenu a správné utváření chrupavčité a kostní tkáně. Při pravidelném užívání se tyto látky dobře vstřebávají a ovlivňují kloubní chrupavku. Podporují tak obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost. Efekt přetrvává i po dokončení užívání

Proenzi® 3+ obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM® a nyní i ExPur complex, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C.

Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání.

Proenzi® 3+ je nyní nově obohaceno o ExPur complex. Jde o kombinaci kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitamin C je vhodný pro zachování normálního stavu kostí a kloubní chrupavky.

Proenzi® účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře.

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl. hmot./3 tbl. % DDD*
Glukosamin sulfát 500,0 mg 1500,0 mg -
Unique MSM® 300,0 mg 900,0 mg -
Chondroitin sulfát 200,0 mg 600,0 mg -
ExPur complex:    
Kolagen typu II 6,7 μg 20,0 μg -
Vitamin C 4,0 mg 12,0 mg 15

 

*% doporučené denní dávky ve 3 tabletách; - není stanoveno

Dávkování: Dospělí 3 tablety denně. Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dodržujte dostatečný pitný režim.  Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit.

Doporučená délka užívání: Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců a kúru několikrát ročně zopakovat. Maximálního efektu může být dosaženo při dlouhodobém užívání.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.