home > E-shop > Potravní doplňky > Varixinal gel

Varixinal gel

KategoriePotravní doplňky ZnačkaWalmark Dostupnost skladem
150 Kč (124 Kč bez DPH)
Koupit
Varixinal gel pro zdravé žíly - je určen osobám s projevy žilní nedostatečnosti (pocity těžkých nohou, otoky lýtek, časté modřiny, křečové žíly).

Obsahuje extrakty z léčivých rostlin (koňský kaštan, listnatec bodlinatý, borůvky), které pomáhají posilovat a stabilizovat cévní stěny, snižují tvorbu otoků a modřin a zlepšují prokysličení a prokrvení kůže. Jeho předností je jemná vůně a dobré vstřebávání.

Extrakt ze semen kaštanu koňského: obsahuje účinnou látku aescin. Aescin podporuje oběh krve v žilách, zpevňuje žilní stěny a snižuje jejich křehkost a lámavost. Navíc odstraňuje malé modřiny a otoky, jako důsledky úrazů nebo operací.

Extrakt z kořene a mladých stonků listnatce bodlinatého: výtažky z nich se používají proti chronické žilní nedostatečnosti, hemeroidům a křečovým žilám. V kombinaci s vitaminem C a bioflavonoidy jsou vhodné i pro lidi trpící c ukrovkou.

Extrakt z listů a plodů borůvek: působí proti křečovým žilám a arterioskleróze. Podporuje tvorbu pojivových tkání a pomáhají zlepšit oběh krve v žilách

Dávkování:

1-2x denně vetřít na postižené místo

Pečlivě pročtěte příbalové informace!