home > Vše o nákupu > Platba a dodání

Platba a dodání

Způsob dodání

Objednané zboží vyřizujeme poštou na dobírku nebo osobním odběrem na adrese Lékárna MEDICAL CENTER, Hybešova 43, 602 00 Brno.

Dodací podmínky

Zboží zasílané na dobírku expedujeme do 5 dnů, většinou hned následující den po obdržení objednávky a doba dodání závisí na rychlosti České pošty. Přibližně se jedná o 2 – 3 dny. Při osobním odběru si Vaše objednávky můžete vyzvednout.

Kombinace způsobu platby a doručení

  • Česká Pošta - v hotovosti - zboží je placeno při převzetí = na dobírku
  • Česká Pošta - platba převodem - zboží je placeno předem převodem na účet. Jakmile je platba připsána na náš účet (č. ú. 43-4777990267/0100 KB), odesíláme zboží na adresu uvedenou v objednávce.
  • General Parcel - platba převodem - zboží je placeno předem převodem na účet. Jakmile je platba připsána na náš účet (č. ú. 43-4777990267/0100 KB), odesíláme zboží na adresu uvedenou v objednávce.
  • Osobní odběr - v hotovosti - zboží je placeno při převezetí ve výdejně
  • Osobní odběr - platba převodem - zboží je placeno předem, poté si jej můžete převzít

Poštovné a balné pro soukromé osoby

Při odběru zboží do 2000,- Kč včetně DPH činí poštovné a balné prostřednictvím České pošty 88,- Kč včetně DPH nebo prostřednictvím Geis Parcel (General Parcel) 77,- Kč včetně DPH. Zaslání zboží dobírkou realizujeme prostřednictvím České pošty za 88,- Kč včetně DPH. Tato cena platí pouze pro zásilky v rámci České Republiky. Zaslání zboží do zahraničí je účtováno individuálně, dle hmotnosti a hodnoty zásilky.

Při odběru zboží nad 2000,- Kč včetně DPH je poštovné a balné na území České Republiky ZDARMA.

Poštovné a balné pro podnikající fyzické osoby a právnické osoby

Při odběru zboží do 3000,- Kč včetně DPH činí poštovné a balné prostřednictvím České pošty 88,- Kč včetně DPH nebo prostřednictvím Geis Parcel (General Parcel) 77,- Kč včetně DPH. Zaslání zboží dobírkou realizujeme prostřednictvím České pošty za 88,- Kč včetně DPH. Tato cena platí pouze pro zásilky v rámci České Republiky. Zaslání zboží do zahraničí je účtováno individuálně, dle hmotnosti a hodnoty zásilky.

Při odběru zboží nad 3000,- Kč včetně DPH je poštovné a balné na území České Republiky ZDARMA.