home > Medical Center

Medical Center

Soukromé centrum zdravotní péče MEDICAL CENTER, otevřené v roce 2007 v nově zrekonstruované budově na adrese Hybešova 43 v Brně, vzniklo za účelem poskytování prvotřídní lékařské péče svým pacientům. MEDICAL CENTER nabízí moderní příjemné prostředí privátních ordinací, lékárny a výdejny zdravotnických potřeb MEDICAL CENTER, které je zasazeno do historické atmosféry budovy v centru Brna a nachází se několik kroků od Fakultní nemocnice U svaté Anny. V prostorách MEDICAL CENTER na vás čeká v ordinacích i lékárně ochotný a proškolený personál.

Kontakty a umístění

MEDICAL CENTER

Hybešova 43

602 00 Brno

zobrazit na mapě

Jak se k nám dostanete?

Zastávka Hybešova následujících spojů MHD Brno:

autobus č.82
(trasa Starý Lískovec- Vinohrady)
tramvaj č. 1
(trasa Řečkovice - Bystrc)
tramvaj č. 2
(trasa Židenice - Modřice)

Centrum zdravotní péče MEDICAL CENTER sídlí v samostatně stojící zrekonstruované budově naproti vchodu (východu) Hybešova z Fakultní nemocnice U svaté Anny.

Seznam ordinací

Seznam ordinací 1. patro

Seznam ordinací 2. patro

Lékarna a výdejna zdravotnických potřeb

V přízemí budovy MEDICAL CENTER provozované společností MTE se nachází lékárna a výdejna zdravotnických potřeb

Lékárna nabízí kompletní sortiment léků, potravinových doplňků, čajů, drogerie a kosmetiky. Ve výdejně zdravotnických potřeb pak naleznete celou škálu zdravotních pomůcek jako jsou glukometry a testovací proužky značek FORA, OneTouch, Roche, Abbott atd., inzulínová pera a stříkačky, diabetickou obuv MEDI, ponožky pro diabetiky Diacomfort plus, kompresivní zdravotní punčochy a ponožky LOANA, potřeby pro inkontinentní pacienty, bílé hole atd. Proškolený ochotný tým zaměstnanců se na Vás těší v příjemném prostředí moderní lékárny MEDICAL CENTER

Adresa: Hybešova 43, Brno (přízemí budovy)

Otevírací doba: po – pá 7:30 – 17:00 hod.

Telefon: +420 543 432 412

Email: lekarna@mte.cz

Odborný zástupce: Mgr. Hana Bočková