home > O MTE > O společnosti MTE

O společnosti MTE

MTE spol. s r.o. je moderní společnost, zabývající se od roku 1991 vývojem a distribucí prostředků zdravotnické techniky pro diabetiky. Za dobu své dlouholeté činnosti si společnost MTE vybudovala vedoucí postavení v oblasti distribuce zdravotnických pomůcek pro diabetiky a zařadila se tak mezi největší firmy působící v oblasti specializované distribuce na území České republiky.

Hlavním předmětem činnosti společnosti MTE je spolehlivá distribuce námi dodávaných zdravotnických pomůcek do lékáren, prodejen zdravotnických potřeb, nemocnic, ordinací, pacientům a marketingová podpora těchto produktů. Společnosti a produkty, které v ČR zastupujeme, se řadí mezi absolutní světovou špičku v oblastech svého působení (FORA - ForaCare Suisse AG, Baťa, Promisemed, POCTech, Eli Lilly, Novo Nordisk, Sanofi, Sooil).

Společnost MTE se také zabývá vývojem zdravotních pomůcek. Mezi naše vlastní výrobky patřil např. jeden z prvních glukometrů na českém trhu, nebo pero pro odběry kapilární krve z prstu. V současnosti vyrábíme velmi oblíbené diabetické ponožky Diacomfort Plus a potravní doplněk GlucoStep pro první pomoc při hypoglykemii.

Společnost MTE také mimo distribuční činnost a vývoj provozuje prodejnu zdravotnické techniky a lékárnu, které nabízí kompletní sortiment léků, potravinových doplňků, kosmetiky a zdravotnických pomůcek pacientům za zvýhodněných podmínek.