home > E-shop > Anální dilatátory, krémy > DILATAN PLUS (sada 3 ks)

DILATAN PLUS (sada 3 ks)

KategorieAnální dilatátory, krémy ZnačkaAAR s.r.o. Dostupnost skladem
910 Kč (752 Kč bez DPH)
Koupit

Návod k použití

Při KRYOTERAPII ochlaďte odpovídající dilatátor v chladničce nebo ho ponořte do ledové vody na 10 – 15 minut.

Při LÉČBĚ TEPLEM ponořte dilatátor do horké vody (ne více než 50°C) na 10 – 15 minut.

Působení CREMA DILATAN® je efektivní bez ohledu, zda došlo k vyprázdnění či nikoli. V případě spasmu, před zasunutímlatátoru pomůže pro uvolnění sfinkteru teplá s lázeň. Před použitím potřete dilatátor krémem či lubrikační mastí. Zasouvejte dilatátor velmi pomalu až po jeho bazi, vsedě na bidetu nebo vleže na posteli na zádech či na boku. Při sasouvání je důležité tlačit jako na stolici.

Ponechejte dilatátor 2 až 5 minut a poté pomalu vytáhněte ven. Se zasuntým dilatátorem se doporučuje sedět nebo chodit.Po hemoroidektomii se první měsíc má dilatace provádět 1 až 2x denně a druhý a třetí měsíc omezuje počet dilatací na 3x týdně. Dilatace výrazně pomůže zmírnit pooperační průběh. V případě anální stenózy se doporučuje použití dilatátoru 1 až 2x denně po dobu několika měsíců. U ostatních onemocnění se doporučuje použít DILATAN®PLUS 2x denně do vymizení příznaků a poté ještě minimálně 1 měsíc.

Čistění přístroje

Anální dilatátory DILATAN®PLUS musí být po každém omývání horkou vodou a neutrálním mýdlem. Pokud je to nutné, ponechejte několik hodin v dezinfekčním roztoku.

Upozornění

  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Přístroj nepoužívejte orálně.
  • Přístroj NESMÍ být používán více osobami.