home > E-shop > Příslušenství k pumpě Dana

Příslušenství k pumpě Dana

DANA Diabecare R je nejnovějším produktem z rodiny inzulínových pump od společnosti SOOIL, která je díky svému třicetiletému působení v oblasti inzulínových pump, nejdéle působící společností v oboru na světě

Při vývoji inzulínové pumpy DANA Diabecare R jsou tak zúročeny bohaté zkušeností vývojářů a inženýrů společnosti SOOIL, poznatky desetitisíců pacientů používajících produkty společnosti Sooil a v neposlední řadě zkušenosti lékařů z klinické praxe. Inzulínová pumpa DANA Diabecare R využívá v souladu s aktuálními medicínskými poznatky a trendy nejmodernější technologie. Jde o inteligentní programovatelnou pumpu s dálkovým ovládáním s vestavěným glukometrem.

Pumpu DANA Diabecare R můžou ovládat pacienti také mobilním telefonem prostřednictvím nainstalované aplikace Data Mobile a vestavěné zabezpečené Bluetooth technologii. Součástí systému je také program pro správu informací o průběhu nemoci – diabetes management software a možnost propojení s ošetřujícím lékařem. V otázce kvality a bezpečnosti nedělá výrobce kompromisy a proto používá technické komponenty renomovaných výrobců, například osvědčený švýcarský motor Swiss Micro.

Seřadit:
Typ zobrazení: s fotkami tabulkový